Máš chuť na KAVU?

kava-ruksak

Pamatuješ si na „šikmé batohy“ z 90. let? Tehdy mnoho úspěchu neposbíraly, ale jejich návrat v KAVU designu je totální triumf. Rope Bag a Sling Bag od návrhářů ze Seattle způsobily takový hype, že je načase zjistit, co má KAVU jiného než jiní a proč má kopec lidí chuť právě na KAVU.

Na první pohled se může zdát horolezecké lano namísto popruhu přes rameno jako něco, nad čím by člověk zapochyboval, ale všechny možné testerské i zákaznické reviews ujišťují, že je to překvapivě pohodlné. Lana jsou čtyři, a tak vytvářejí poměrně široký pruh, jehož potenciál zaříznout se ti do ramene až po kost je opravdu nula celých nula. Délka se dá upravovat, takže bez ohledu na to, jak velké máš svaly na zádech nebo břiše, tě spolehlivě obejde a když například na kole potřebuješ, aby taška nedělala vlastní pohyby, přitáhneš si ji pěkně na tělo. Tašku si můžeš provléknout přes hlavu a pokud to není tvůj styl, použiješ robustní přezku.

Vezmi KAVU do lesa

Mohlo by vás zajímat: Bundy Patagonia do každého počasia


Hlavní výhodou KAVU Rope Bag a Sling Bag je jejich široké využití

Když to jednou zkusíš, budeš je nosit všude tak jako miliony oddaných fanoušků, kteří s nimi cestují, chodí na hřiště s dětmi, na pláž, do obchodu a do školy. Není to turistický batoh s vychytávkami, které ve městě prakticky nevyužiješ. A není to ani velká kabela, která ti překáží na rameni a po celém dni z ní máš náběh na skoliózu. Pokud máš ve zvyku nosit s sebou více věcí, KAVU vyrobilo tento hybridní 10 litrový crossbody batoh přesně pro tebe.

Uvnitř jsou dvě velké přihrádky, kam se ti vejde velká láhev na vodu, něco k jídlu, svetr či bunda na večer, knihy, foťák, prostě co jen potřebuješ na den. Zevně je větší zipová kapsa vhodná na mobil a menší se suchým zipem. Poměrně častá otázka zní: jaký je rozdíl mezi Madzia KAVU Rope Bag a Sling Bag? Rope Bag je ze solidního bavlněného plátna a Sling Bag z polyesteru, takže o něco lépe odolá vodě. Oba typy jsou jinak identické a prakticky nezničitelné. Existují asi tak v milionu provedení, jednobarevné s kontrastními prvky nebo s ulítlými potisky, které dodají šmrnc každému outfitu. V nabídce i ve verzi Mini o objemu 4 l.

Vhodné i pro děti! (Mimořádně vhodné pro teenagery)

Zdroj: wilderoben.com

You Might Also Like