Trojfázové elektromotory dominujú vo svojej kategórii

elektromotory trifazove

Trojfázové elektromotory jsou skutečnými šampiony mezi indukčními motory a nacházejí široké uplatnění jak v průmyslu, tak v domácnostech. Tato zařízení jsou obecně uznávána za velmi spolehlivé, s vynikajícím výkonem a dlouhou životností. Díky těmto technickým charakteristikám jsou ideální pro různá průmyslová odvětví.

Další významnou výhodou je, že už v základní konfiguraci nabízí řadu prvků nad rámec standardu.

Proč třífázové elektromotory?

Kromě již zmíněných důvodů, jsou elektromotory vyráběny z masivní litinové patky, mají zesílené ložiska se speciální vazelínou a disponují i ​​zpevněnou klientkou rotoru. Elektromotory jsou již dnes běžnou součástí mnoha provozů a je tak jen na zákazníkovi, jaký typ si zvolí s ohledem na své preference. My vám vždy také velmi rádi poradíme při výběru optimálního řešení.

CTA

Široké spektrum působnosti

Třífázové elektromotory obecně patří k nejrozšířenějším typům indukčních motorů. Používají se v mnoha domácích spotřebičích, těžkém průmyslu, dopravě a mnoha dalších segmentech. Zařízení, jakým je elektromotor, si většinou vybíráme na delší dobu a představuje investici, od které očekáváme určité výsledky. I proto je velmi důležité zvolit si takový elektromotor, který bude splňovat námi zadané parametry.

třifázové elektromotory
Elektromotory do těžkého provozu

Přečtěte si také: Zvýšte efektivitu pohonu s šnekovými elektroprevodovkami VYBO Electric


Poraďte se s odborníky

Při koupi třífázového elektromotoru v každém jednotlivém případě doporučujeme zákazníkům, aby využili náš profesionální a bezplatný poradenský servis. Naši pracovníci dobře znají všechny nabízené stroje a jsou připraveni vám doporučit řešení, které bude přesně sedět vašemu provoznímu účelu. Neváhejte a kontaktujte nás, díky tomuto přístupu jsme již mnohé zákazníky ochránili před koupí zařízení, které mělo funkce, jaké nepotřebovali a vždy tak získali stroj, který přesně vyhovoval jejich pracovním potřebám.

VYBO Electric je tu s vámi již dlouhá léta a těšíme se všechny další setkání s vámi.


Zdroj: vyboelectric.cz

You Might Also Like